Friday, July 17, 2015

مجیک باکس magic box

مجیک باکس magic box

مجیک باکس یا همان هولوگرافیک ابزاری نوین جهت نمایش تبلیغ


مجیک باکس  یا همان هولوگرافیک ابزاری نوین جهت نمایش تبلیغ, دموکالا اولین تولید کننده هولوگرافیک در ایران بوده و توانایی تولید انبوه مجیک باکس را داراست.
در نگاه اول به مجیک باکس احساس خواهید کرد که تصویر همان شی واقعی می باشد، اما پس از مشاهده کامل از سمت های مختلف به این محصول متوجه خواهید شد که انعکاس نور  تصویر سه بعدی را به وجود آورده است. مجیک باکس ساختاری هرمی شکل داشته که در مدل اول سه وجهی و در مدل دوم چهار وجهی آن طراحی و تولید گردیده است.


نحوه عملکرد و نمایش ویدئو به صورت سه بعدی بوده  و از هر جهت به داخل هرم که می نگرید یک بعد تصویر را مشاهده می نمایید. از سمت بالای مجیک باکس نور به سمت سطح پایین می تابد و این انعکاس نور باعث می شود تا شما تصویری سه بعدی و متحرک را مشاهده کنید. در مدل سه وجهی این قابلیت وجود دارد که بتوانیم اجسام واقعی را در مرکز حرم قرار دهیم تا با تصویر آمیخته شود. چرا که تصویر نمایش شده بسیار جذاب و پویا خواهد شد. اما درمدل چهار وجهی چنین امکانی وجود ندارد چرا که چهار وجه بسته و راهی برای قرار دادن اجسام در مرکز حرم وجود ندارد.واحد طراحی و تولید مجموعه دموکالا مجیک باکس  را در ابعاد و اشکال مختلف طراحی وتولید نموده است. همانطور که در جدول زیر مشاهده می نمایید، مدل سه وجهی در ابعاد ۴۰*۶۰ تا ۹۰*۱۴۰  سانتیمتر طراحی و تولید می گردد. در مدل چهار وجهی مجیک باکس ابعاد قابل ارائه   ۱۰۰*۱۰۰ و ۱۵۰*۱۵۰   می باشد. اما قابل به ذکر است که در صورت درخواست مشتریان جهت سفارش اختصاصی در دو مدل می توانیم مجیک باکس را در ابعاد یک بیلبورد هم طراحی و تولید نماییم.No comments:

Post a Comment